Onwin Üyelik Şartları - Onwin Adresi - Onwin Giriş - Onwin Bahis Sitesi

Onwin Üyelik Şartları

Onwin Üyelik Şartları

Onwin Üyelik Şartları Curaçao lisansı gerekçesi üyelik gerekçesi doğrultusunda müşteri kabul eder. Sitenin üyelik gerekçesini ana sayfasında yer alan kurallar başlığı altında bulabilirsiniz. Üyelik adımında ve üye olduktan sonra sitenin kurallarına uymamanız halinde hesaplarınız kalıcı olarak kapatılabilir.

Onwin üyelik gerekçesinden biri siteye kayıt olurken gerçek ve güncel verilerinizi kullanmanızdır. Siteye üçüncü şahıslar adına kayıt Onwin olamaz ve işlem yapamazsınız. Kayıt adımından bireysel verileriniz istenir. Kayıt olduktan sonra hesabı kendi isminize kullandığınızı kanıt etmeniz için belge talep edilmektedir. 18 yaş ve üzeri yetişkinleri müşteri olarak kabul eden site üyelik adımından doğum tarihi verisini istemektedir.

Onwin Hesap Oluşturma

Üyelik gerekçesini sağlamanız durumunda isteye kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemleri ücretsiz bulunduğu gibi kayıt adımından belge talep edilmez. Böylece kısa vakitte işleminizi tamamlama şansınız vardır. Kayıt olmak için Onwin üyelik formunda dilenen bütün verileri doğru ve kusursuz şekilde girmeniz gerekiyor.

Üyelik formunda hesap verileri belirlemeniz istenir. Siteye giriş yapar iken kullanabileceğiniz kullanıcı adı belirlemeniz gerekiyor. Kullanıcı isminiz en az 8 karakterden oluşmalıdır. Rahatsız edici ve ırkçı bir ifade olmaması ilgi etmeniz gerekiyor.

En az 8 karakterden meydana gelen ve bir harf bir rakam sahibi olan şifre belirleyebilirsiniz. Şifrenizi kayıt formunda iki kez aratarak onay alıp almadığını denetim etme şansınız vardır.

Hesap verileri arasında para birimini de belirlemeniz istenir. USD, TL ve Euro para birimlerinden birini seçebilirsiniz. Seçeceğiniz para birimini daha sonra değiştirmenize izin verilmez.

Kişisel veriler; ad, soyadı, cinsiyet, adres, telefon numarasıdır. Bu verilerin bütününü doğru şekilde girmeniz gerekiyor.

Üyelik işlemlerini tamamlamak için saklı soru belirleyerek soruya yanıt vermelisiniz. Şifre unutma, kullanıcı adı unutma gibi durumlarda saklı aksiliğin yanıtlamanız istenir.

Formda dilenen bütün verileri doldurduktan sonra onay verebilirsiniz. Mail yolu ile gönderilen aktivasyon kodunu da onaylayarak hesaplarınızı aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Onwin Mobil Üyelik

Onwin üyelik işlemlerini mobil cihazlarla gerçekleştirme şansınız da vardır. Sitenin mobil ana sayfasında üye ol butonu vardır. Onwin Giriş Kırmızı renkli düğmeye tıklamanız ardındanda üyelik formu açılır. Formda dilenen bireysel veriler ve hesap verileri aynıdır. Bütün verileri girdikten sonra onay sunarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Onwin Üyelik Silme

Onwin üyelik silme işlemini gerçekleştirmeden önce yapmanız gereken işlemler vardır. Hesabınızı kapamak istiyorsanız ilk önce çekilebilir bakiyenizi çekebilirsiniz. Sitede yapmış bulunduğunuz kuponlar varsa sonuç vermesini bekleyebilir ve bonus çevrimlerini tamamlayabilirsiniz. Böylece elde edeceğiniz kazançların bütününü çekerek hesap kapatma işlemi yapılabilirsiniz.

Üyeliğinizi silmek için sitenin canlı destek hattından bağlanmanız gerekiyor. Kullanıcı danışmanları yapmanız gereken işlemler varsa bilgi verecektir. Hesap kapamak için bütün işlemleri yerine getirmeniz ardındanda kullanıcı danışmanlarından üyelik silme talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra hesaplarınız kalıcı olarak kapanır. Siteye yine üye olma dilerseniz müşteri hizmetleri ile etkileşime geçerek kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapın