Onwin Para Yatırma Yöntemleri - Onwin Bahis Sitesi

Onwin Para Yatırma Yöntemleri

Onwin Para Yatırma Yöntemleri

Onwin Para Yatırma Yöntemleri Yüzlerce ödeme tekniği içerisinden en güvenilir olanları Onwin para yatırma metotlari ile sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken ideal yatırım tekniğine makul kurallar dâhilinde paranızı göndermek. Klasik metotlar dışında elektronik yatırım metotlari de mevcuttur. Bunun nedeni kartınızın kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi durumunda sizi koruyabilmektir. Geçmiş yıllarda diğerlerinin kartı ile prosedür yapan kişilerle karşılaştık. Bu ve bunun gibi durumları önlemek için ve tamamıyla sizin güvenilirliğiniz için sizden bazı bilgiler talep edilebilir.

Para Çekme Yöntemleri

Sitemizden iki temel teknikle kazanmış olduğunuz paranızı çekebilirsiniz. Onwin para çekme metotlari içerisinde en fazla kullanılan çekme tekniğidir. En hızlı biçimi budur yalnız bazı kullanıcılar havale ile çekim tekniğini de tercih ediyor. Bunlardan birisi banka havalesi diğeri de firstpay kart tekniğidir. Siteden para çekme prosedürlerinizde sizden kimlik ve adres doğruluğunu sağlama belgesi isteyebilir. Bu tamamıyla sizin güvenilirliğiniz içindir ve paranızı başkasına değil size teslim etmek için uygulanan bir güvenlik tekniğidir.

Banka Havalesi: Onwin’den para çekme/banka havalesi kısmına girdiğinizde parayı çekmek istediğiniz bankanın bilgilerini girip çekme isteğinde bulunabilirsiniz. Paranız ortalama 4 günde banka hesabınıza gönderilir.

Firstpay Kartı (Globe Wallet) : Bu kart için para çekme kısmında Firstpay para çekme formunu doldurup müracaat yapmanız gereklidir. Başvurunuz onaylandığı takdirde size bir bankamatik kartı gönderilecektir. Bu kart ile para çekme isteğinden 2 gün sonra bankaya gidebilir ve herhangi bir bankamatikten paranızı alabilirsiniz.

Yorum yapın